درباره ما

اکسترودر پلاس را تامین کنندگان، سازندگان و مهندسین مجرب ایرانی و چینی تشکیل می دهند. هدف ما تامین و ساخت ماشین آلات بروز و مدرن صنعت پلاستیک در جهت تولید اقتصادی و بهینه، خدمات ما شامل تولید قطعات و ماشین آلات تولید محصولات پلیمری و پلاستیک، تامین قالب و لوازم جانبی و مشاوره و راه اندازی انواع کارخانه های این صنعت، مهمترین هدف ما رضایت تولیدکنندگان محصول از خدمات ما و تامین ماشین آلات پلیمری با بیشترین طول عمر و کمترین استهلاک.

بیشتر درباره فعالیت این مجموعه

 1. ۱
  زمینه فعالیت اکسترودر پلاس

  تامین و ساخت ماشین آلات و خط تولید دیوارپوش PVC و پروفیل UPVC و انواع محصولات اکسترودی پلیمری، ساخت و تامین و واردات انواع میکسر توربو و آرام گرد، تامین و واردات انواع قالبهای pvc و UPVC و دیوارپوش و سقف کاذب.

 2. ۲
  خط مشی اکسترودر پلاس

  مجموعه اکسترودر پلاس تلاش دارد با ارتقا سطح فنی و علمی خود و با ساخت ماشین آلات داخلی با کیفیت مورد نیاز صنعت پلاستیک بویژه صنعت پی وی سی گامهای موثری را جهت بی نیاز کردن تولید کنندگان از واردات ماشین آلات بردارد همچنین  با صادرات ماشین آلات خود باعث ارز آوری برای کشور باشد.

 3. ۳
  مشتریان ما چه کسانی هستند

  تولید کنندگان لوله و پروفیل و دیوارپوش و سقف کاذب PVC/UPVC، تولیدکنندگان انواع گرانول، کامپوند و مستربچ پلیمری، تولیدکنندگان داکت و ترانک شبکه و کلیه پروفیل و قطعات پلیمری.

به دنبال راهنمایی و یا سفارش خط تولیداکستروژن هستید؟

اکسترودر پلاس تکنولوژی آینده
همکاران و شرکا تجاری مجموعه اکسترودر پلاس:
 • شرکت TAIRONG چین
 • شرکت DMG چین
 • شرکت SIWELL چین
 • شرکت YUCHENGSHENG
 • شرکت COLOURFUL
 • شرکت فیدار ماشین ایران

سریع تر پیشرفت کنید

تیم اکسترودر پلاس مشاور مناسبی جهت تولید بهینه و اقتصادی و خرید ماشین آلات مناسب تولید موردنظر شما است تا هر چه سریع تر به تولید نهایی با کمترین ضایعات برسید و با خدمات خود شما را بی نیاز از هر گونه سرمایه گذاری اضافی و غیر ضروری می نماید.: