ساخت اکسترودر

ساخت اکسترودر
اکسترودر پلاس
ساخت اکسترودر

ساخت اکسترودر یکی از مهمترین نیاز های صنعت PVC میباشد. مجموعه اکسترودر پلاس از سالهای قبل در کنار واردات اکسترودر و خط تولید  اقدام به ساخت اکسترودر کونیکال نیز نموده است.

در گذشته بیشتر اکسترودر کونیکال را از کشورهای آلمان و اتریش و بعدتر از تایوان، کره جنوبی و هند و در دو دهه گذشته از چین وارد ایران میکردند.

ساخت تخصصی اکسترودر دومارپیچ کونیکال در مجموعه اکسترودرپلاس به همراه پایین خطی تولید پروفیل UPVC و دیوارپوش پی وی سی و لوله PVC را مجموعه پلیمر صنعت پارت (اکسترودرپلاس) با بهره گیری از تیم متخصص ایرانی و لوازم درجه یک چینی و اروپایی انجام میدهد.

اجزای اکسترودر کونیکال: 

  • فیدر و قیف
  • اسکلت
  • موتور مناسب هر قطر مارپیچ
  • گیربکس
  • سیلندر و مارپیچ
  • هیتر و فن مناسب
  • تابلو برق
  • نرم افزار PLC

گیربکس و سیلندر و مارپیچ بعنوان مهمترین بخش هر دستگاه اکسترودری میباشد. ما در ساخت اکسترودرهای خود این دو قطعه مهم را از شرکت DMG چین تهیه میکنیم. شرکت دماگ بزرگترین و مهمترین شرکت تولید سیلندر و مارپیچ در چین میباشد. که بعنوان تامین کننده سیلندر و ماردون و گیربکس با مجموعه ما همکاری میکند.

تابلو برق و ساختار اکسترودر بوسیله مهندسین ما و بر اساس نیازهای اپراتورهای ایرانی و چالشهای پیش روی تولید کنندگان طراحی و ساخته شده است. نگاه ما از طراحی خط تولید و اکسترودر عمر طولانی قطعات و کارایی بالای دستگاه میباشد.

سالها تجربه در زمینه نصب و راه اندازی و ساخت خط تولید و اکسترودر و مطالعه بر روی معایب دستگاههای وارداتی باعث تولید اکسترودرهای با کیفیت بالا و کاربری راحت شده است.

مهمترین مشکل اکسترودرها تنظیم برای عملکرد درست و مناسب جهت تولید محصول با کیفیت است. این مسئله از وظایف اپراتور بوده، اکسترودر پلاس در راستای سهولت کار اپراتور نرم افزار و طراحی اکسترودر را برای کاربر ایرانی طراحی نموده است.

اصلی که برای ما بسیار حائز اهمیت است. کیفیت لوازم  مصرفی در دستگاههای تولیدی خود مخصوصا اکسترودر میباشد. واردات لوازم از بهترین برندهای چینی یا اروپایی در کنار استفاده از بهترین لوازم داخلی و اسکلت محکم از قوطی های صنعتی برای ما بعنوان یک اصل است.

 

خط تولید پروفیل UPVC
خط تولید لوله PVC

اکسترودر پلاس سازنده انواع اکسترودرهای کونیکال با قطعات وارداتی و قطعات الکترونیکی و برقی اروپایی