کواکسترودر

کواکسترودر
اکسترودر پلاس
کواکسترودر

کواکسترودرها (CO-EXTRUDER) به عنوان اکسترودرهای کمکی، فرآیند تولید محصولات اکسترودری، در خط تولید بصورت کنار اکسترودر و پست کواکسترودر مورد استفاده قرار میگیرند. کواکسترودرها بصورت تک مارپیچ بوده و با خوراک گرانول PMMA, SPVC, SBES, PP,PET,ABS,PS,PE تغذیه میشوند. ساختار این دستگاه بسیار ساده و نزدیک به اکسترودر تک ماردون میباشد.

کواکسترودر خط تولید پروفیل UPVC

1.در تولید تیغه زهوار بصورت کنار اکسترودر (EXTRUDER SIDE) و با زاویه 25 درجه و یا بعد از واتر تانک بصورت Post-Co-Extruder مورد استفاده قرار میگیرد.
2.در تولید گسکت کلیه مقاطع پروفیل بصورت پست کواکسترودر مورد مصرف قرار میگیرد.
3.جهت روکش رنگی روی کلیه مقاطع بصورت کنار اکسترودر استفده میشود

استفاده در خط لوله پلی اتیلن، پلی پروپیلن، پی وی سی، PEX

1.بعنوان خط زن و نشانه در لوله های PE,PP.PEX,PVC مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین با عنوان خط زن در خط تولید شلنگ PVC
2. کاربرد دارد. این دستگاه در بیشتر تولیدات بر پایه پلی اتیلن نقش تعیین کننده ای دارد.

کواکسترودر تولید گسکت

گسکتها بعنوان نوار آبندی و درزگیر در بسیاری از صنایع کاربرد دارند. یکی از مهمترین موارد مصرف این دستگاه در تولید گسکتهای دو جزئی TPU/TPV و SBS و تک جزیی از جنس SOFT PVC میباشد. همچنین در تولید گسکت بصورت دوتایی و بصورت اکسترودر ساید بکار میروند.
Co-Extruder تولید پروفیل PVC/PP/ABS/PS/HIPS:
coextruder بعلت کوچک بودن قطر مارپیچ به نسبت اکسترودرها و در نتیجه ظرفیت کمتر خروجی این امکان را برای تولید کننده فراهم میکند که به راحتی بتواند کلیه مقاطع کوچک را بر پایه گرانولهای پلیمری تولید کند.
اکسترودر پلاس تامین کننده تخصصی انواع کواکسترودرها و خطهای تولید از شرکت TIRONG چین می باشد. این مجموعه همچنین اکسترودر با قطر مارپیچ 20 تا 52 میلیمتر را در سبد کالایی خود دارد. اکسترودرهای کوچک تک مارپیچ و اکسترودرهای دومارپیچ کوچک در تولیدات پلیمری دقیق بسیار پر کاربرد هستند. هرچند بنظر می آید اجزای بی اهمیتی هستند ولی دارای ساختاری پیچیده و دقیق هستند که در صنایع پزشکی و تولید پلیمر یا مقاطع مهندسی کاربر فراوانی دارند.

با بخش فروش اکسترودر پلاس برای سفارش کواکسترودر در تماس باشید. اکسترودر پلاس فقط تامین کننده نیست بلکه سبک کاری شما را تغییر میدهد.