سیلندر و مارپیچ

اکسترودر پلاس
سیلندر و مارپیچ

سیلندر و مارپیچ

سیلندرومارپیچ یا اصطلاحا سیلندر و ماردون مهترین قطعه اکسترودرها و دستگاهای تزریق میباشند. همچین سیلندرومارپیچ در دستگاهای اینجکشن بلو مولدینگ یا بادی هم استفاده میشود. کلیه مراحل تغذیه، میکسینگ و تزریق به قالب از وظایف مارپیچ یا ماردون می باشد. سیلندر به عنوان محافظ و نگهدارنده ماردون عمل می کند. به مجموعه ایم قطعه سیلندرومارپیچ میگویند.

سیلندر و مارپیچ
ماردون یا مارپیچ با نام SCREW و سیلندر با نام BARREL شناخته می شوند. آرایش و اندازه گام مارپیچ و جنس آلیاژ بکارفته در ساختار سیلندر و مارپیچ ارتباط مستقیمی با مواد ورودی و محصول نهایی دارد. عمدتا ماردونها پوشش Nitriding و یا Bimetallic دارند که به عدم خورندگی و طول عمر مفید ماردون کمک بسزایی میکند. سیلندرومارپیچ جزو تجهیزات مصرفی دستگاها می باشند. با پایان رسیدن عمر مفیدشان برای تولید بهینه و اقتصادی و بهره مندی از حداکثر ظرفیت اکسترودر یا اینجکشن برای تعویض آن می باشیست اقدام کرد. برای هر اکسترودر یا دستگاه تزریق ماردون و سیلندری منحصر به فرد احتیاج است تا بتوان حداکثر ظرفیت را از تولید گرفت.
اکسترودرپلاس محصولات زیر را بطور تخصصی از چین و اتریش تامین میکند
•تهیه سیلندرومارپیچ CM45 اکسترودر کونیکال PVC، سیلندرومارپیچ CM55 اکسترودر دوماردون پی وی سی، سیلندرومارپیچ CM65 اکسترودر دوماردون پی وی سی، سیلندر و ماردون CM80 اکسترودر دوماردون PVC، سیلندر و ماردون 92/188 کونیکال و 92 پارالل •تامین سیلندر و ماردون اکسترودر پارالل UPVC، سیلندر و مارپیچ اکسترودر کونیکال UPVC، سیلندر و ماردون اکسترودر کونیکال WPC، سیلندر و ماردون اکسترودر لوله پلیکا، سیلندر و مارپیچ اکسترودر سینسیناتی، سیلندر و ماردون اکسترودر KM،سیلندر و مارپیچ لیانگسو چین، سیلندر و مارپیچ اکسترودر وبر آلمان، سیلندر و ماردون اکسترودر اتریش، سیلندر و ماردون اکسترودر لیدر ترکیه سیلندرومارپیچ پارالل، سیلندر و ماردون اکسترودر میکروسان ترکیه مارپیچ پارالل و ماردون کونیکال •واردات و تامین سیلندر و ماردون اکسترودر تک ماردون پلی اتیلن HDPE، سیلندر و مارپیچ اکسترودر تک ماردون پلی پروپیلن PP، سیلندر و ماردون اکسترودر کونیکال چینی،سیلندر و مارپیچ اکسترودر پارالل همسوگرد، سیلندر و مارپیچ دستگاه تزریق

اکسترودر پلاس تامین کننده تخصصی سیلندر و ماردون از شرکت DMG یکی از برترین برندهای چینی می باشد.