دستگاه لمینیت

دستگاه لمینیت پروفیل UPVC
اکسترودر پلاس
دستگاه لمینیت

دستگاه لمینیت پر کاربردترین وسیله در تولید محصولات دکوراتیو MDF و PVC میباشد. در بدو ورود پروفیلهای UPVC بیشتر با همان شمایل سفید مورد استفاده قرار میگرفت. اما با گسترش مصرف در و پنجره های UPVC در اکثر ساختمانها نیاز به زیبایی و همخوانی با محیط زندگی نیز بیشتر احساس شد. برای تولید محصول دکوراتیو احتیاج به دستگاه روکش یا رپینگ میباشد. منظور از محصول دکوراتیو پروفیل یا دیوارپوش روکشدار میباشد.

دستگاه لمینیت یا رپینگ:

دستگاه رپینگ عمدتا در تولید مصنوعات چوبی، MDF و PVC روکشدار کاربرد دارند. بطور کلی دو نوع دستگاه روکش زن قابل تهیه میباشند.

دستگاه چسب سرد بیشترین مصرف را دارا میباشد. برای روکش کردن طیف گسترده ای از محصولات از این نوع دستگاه استفاده میکنند. محبوبیت این نوع تولید را میتوان در مکانیزم ساده و کاربردی لمینیت سرد دانست. در دسترس بودن چسب مایع از دیگر مزایای دستگاه چسب سرد میباشد. امروزه این دستگاه را در تولید پروفیل UPVC روکشدار استفاده میکنند. پلیمر صنعت پارت با بهره گیری از دانش تولید دستگاههای صنعتی با کمک شریک چینی خود دستگاهاه لمینیت چسب سرد مخصوص پروفیل UPVC خود را با بهترین کیفیت و امکانات و خدمات پس از فروش طولانی مدت و بازدیدهای دوره ای وارد چرخه فروش کرده است.

هزینه تولید کم و سرعت تولید بالا و در دسترس بودن مواد اولیه موجب افزایش مصرف و محبوبیت دستگاه لمینیت چسب سرد گردیده است. فیلم تولید دستگاه چسب سرد را در صفحه آپارات اکسترودرپلاس میتوانید مشاهده فرمایید. همچنین برای اطلاع از قسمت دستگاه لمینیت با بخش فروش در ارتباط باشید.

cold meltها مصرفی زیادری دارند. عمدتا در تولید پروفیل UPVC روکشدار  دیوارپوش، داکت و کتیبه و مصنوعات MDF کاربرد دارند. عمدتا ساخت داخل و به سهولت قابل تهیه میباشد. استفاده از چسب مایع با کیفیت باعث کیفیت بالاتری نسبت به بقیه مکانیزمها خواهد شد.

دستگاه لمینیت چسب گرم
کاربردی گسترده و حرفه ای دارند. برای زیرکار چوبی و MDF گزینه مناسب و ضروری میباشد. چسبندگی بالا و کیفیت چسب PUR باعث این انتخاب میباشد.
دستگاه لمینیت چسب سرد
اکسترودرپلاس تمامی مراحل ساخت و خدمات این نوع دستگاهها را در ایران انجام میدهد. طول 6 متر با غلطکهای کیفیت بالا و وجود 4 سشوار صنعتی پر قدرت چینی تولیدی مطمئن را برای شما به ارمغان می آورد.