دستگاه لمینیت

دستگاه لمینیت
اکسترودر پلاس
دستگاه لمینیت

دستگاه لمینیت پر کاربردترین وسیله در تولید محصولات دکوراتیو چوبی و پی وی سی میباشد. در بدو ورود پروفیلهای UPVC بیشتر با همان شمایل سفید مورد استفاده قرار میگرفت. اما با گسترش مصرف در و پنجره های UPVC در اکثر ساختمانها نیاز به زیبایی و همخوانی با محیط زندگی نیز بیشتر احساس شد. برای تولید محصول دکوراتیو احتیاج به دستگاه روکش میباشد. منظور از محصول دکوراتیو پروفیل یا دیوارپوش روکشدار میباشد.

دستگاه لمینیت:

دستگاه روکش  عمدتا در تولید مصنوعات چوبی، MDF و PVC روکشدار کاربرد دارند. بطور کلی دو نوع دستگاه روکش زن قابل تهیه میباشد.

دستگاه چسب سرد بیشترین مصرف را دارا میباشد. برای روکش کردن طیف گسترده ای از محصولات از این نوع دستگاه استفاده میکنند. محبوبیت این نوع تولید را میتوان در مکانیزم ساده و کاربردی لمینیت سرد دانست. در دسترس بودن چسب مایع از دیگر مزایای دستگاه چسب سرد میباشد. امروزه این دستگاه را در تولید پروفیل UPVC روکشدار استفاده میکنند. هزینه تولید کم و سرعت تولید بالا و در دسترس بودن مواد اولیه موجب این افزایش مصرف شده است. فیلم تولید دستگاه چسب سرد را در صفحه آپارات اکسترودرپلاس میتوانید مشاهده فرمایید.

Hot meltها مصرفی خاص و ویژه دارند. عمدتا در تولید پروفیل UPVC روکشدار با کیفیت و بیشتر مصنوعات چوبی و MDF کاربرد دارند. عمدتا وارداتی میباشند که برندهای معتبر چینی قابل تهیه میباشد. استفاده از چسب PU باعث کیفیت بالاتری نسبت به بقیه مکانیزمها دارد.

دستگاه لمینیت چسب گرم
کاربردی گسترده و حرفه ای دارند. برای زیرکار چوبی و MDF گزینه مناسب و ضروری میباشد. چسبندگی بالا و کیفیت چسب PUR باعث این انتخاب میباشد.
دستگاه لمینیت چسب سرد
اکسترودرپلاس تمامی مراحل ساخت و خدمات این نوع دستگاهها را در ایران انجام میدهد. طول 6 متر با غلطکهای کیفیت بالا و وجود 4 سشوار صنعتی پر قدرت چینی تولیدی مطمئن را برای شما به ارمغان می آورد.