خط تولید گرانول PVC

خط تولید گرانول pvc
اکسترودر پلاس
خط تولید گرانول PVC

خط تولید گرانول پی وی سی شامل اکسترودر دوماردون CM65 یا اکسترودر CM80 و قالب و کاتر، خنک کننده و جمع کن گرانول PVC میباشد. گرانول پی وی سی از جمله محصولاتی است که در روند تولیدش میتوان از ضایعات PVC هم استفاده کرد. بر خلاف تولید گرانول PE از ضایعات پلی اتیلن که تولیدی پیچیده و گران قیمت دارد کامپوند پی وی سی دارای تولیدی اقتصادی و ارزانتر و دارای خواهان بیشتری است. در تولید بیشتر مصنوعات اطرافمان ردپای گرانول و یا پودر PVC را میتوانیم مشاهده کنیم.

ماشین آلات مورد نیاز خط تولید pvc

1. انتخاب میکسر مناسب جهت خط تولید گرانول pvc را میتوان حساسترین و مهمترین انتخاب این تولید دانست. حجم ورودی، فرمول تولید گرانول و چشم انداز توسعه آینده و زیرساختهای موجود عوامل انتخاب میکسر مناسب هستند. میکسرهای مصرفی برای این تولید را بر اساس خروجی در هر بچ میتوان به میکسر گرم و سرد 200/500 لیتر یا 80 کیلو، میکسر 300/600 لیتر یا 120 کیلو و میکسر 500/1000 یا 200 کیلو اشاره کرد. میکسرهای اکسترودرپلاس با اینورتر و از استیل 304 میباشد. سیستم گرمایش و سرمایش بر اساس نیاز محصول نهایی طراحی میشود. میکسرهای تولید گرانول را میتوان با نازل روغن DOP طراحی و ارائه نمود.
2. موادکش پودر PVC از استیل 304 با ضخامت مناسب و کاملا سازگار با مواد تولیدی و ظرفیت میکسر و اکسترودر میباشد.
3. اکسترودر کونیکال CM65 و اکسترودر کونیکال CM80 بیشترین مصرف را در تولید گرانول PVC دارند. برای تولید محصولات خاصتر با گرانول پی وی سی پزشکی یا غذایی از اکسترودر دوماردون CM55 یا اکسترودر کونیکال 51 هم استفاده میشود. انتخاب اکسترودر تولید گرانول ارتباط مستقیمی با فرمولاسیون و خروجی مورد نظر دارد.
4. قالب و کاترتمام استیل با ضریب سختی بالا باعث عملکرد دقیق و تولیدی با ضایعات کمتر میشود. بدیهی است استهلاک کمتر ماشین آلات موجب تولیدی بهینه میشود.
5. سیستم خنک کننده تولید گرانول PVC با هوا میباشد که به AIR COOLING معروف است. بلوئر یا دمنده با جمع کن در دو مرحله یا بیشتر وظیفه این قسمت را بعهده دارند. کلیه قسمتهایی که درگیر با پودر و افزودنیهای PVC هستند میبایست از استیل نگیر باشند.

مواد اولیه تولید گرانول PVC

گرانول پی وی سی هم مانند بسیاری از محصولات بر پایه پودر PVC از پودر پی وی سی با گریدهای مختلف، کربنات کلسیم CaCo3، استابیلایزر، ضایعات پی وی سی و روغن DOP و روغنهای کمکی تشکیل شده است. این محصول طیف کسترده ای از گرانولها را شامل میشود. از گرانول بی کربنات شفاف و نرم تا گرانول UPVC و یا گرانولهای بی کیفیت و پر کربنات.
اکسترودر پلاس فقط تامین کننده ماشین آلات نیست بلکه سبکی متفاوت در تولید را ارئه میدهد. ما از مشاوره تا راه اندازی، از خرید ماشین آلات تا فرمولاسیون و آموزش پرسنل تولید در کنار شما هستیم.

 

ویژگیهای گرانول با کیفیت چیست؟
صادرات گرانول PVC؟