تامین قطعات اکسترودر

تامین قطعات اکسترودر
اکسترودر پلاس
تامین قطعات اکسترودر

تامین قطعات اکسترودر از تامین کنندگان دست اول یکی از نیازهای بازار امروز ایران میباشد. بسیاری از تولید کنندگان صنعت پلاستیک به بازارهای جهانی دسترسی لازم را ندارند. همچنین عدم اطمینان از طرف چینی یا اروپایی جهت سفارش قطعه و لوازم مورد نیاز خود از عمده مشکلات تولید کنندگان و مصرف کنندگان میباشد.

اکسترودرپلاس برای پر کردن این خلا مهم اقدام به راه اندازی دفتر بازرگانی در چند شهر مهم و صنعتی چین نموده است. این مجموعه از با تجربه ترین متخصصین صنعتی ایرانی و چینی بهره میبرد. ارتباط با چین و اروپا را بعنوان بزرگترین تامین کنندگان قطعات و ماشین آلات محصولات پلیمری در دنیا را مهیا کرده است.

همکاری با تامین کنندگان محلی و بهره گیری از متخصصین چینی و اروپایی  در امر جستجو، خرید و مشاوره فنی به خریداران محترم از جمله مهمترین وظایف این مجموعه میباشد. اکسترودر پلاس تضمین کیفیت قطعات و بازرسی در مبدا را بصورت کاملا تخصصی انجام میدهد.

تامین قطعات اکسترودر

تامین قطعات اکسترودر فقط خرید و ارسال نمیباشد. اکسترودرپلاس (پلیمر صنعت پارت) بعنوان یک مجموعه بازرگانی / مهندسی و با بهره گیری از تخصص و تجربه 20 ساله در امر فروش و تامین تجهیزات محصولات پلیمری میباشد.

که بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی از ثبت سفارش توسط مشتری تا خرید قطعات و ماشین آلات، بازرسی و تضمین کیفیت قطعات، حمل هوایی یا دریایی، ترخیص و انجام تشریفات گمرکی، تحویل در ایران و نصب و راه اندازی و هماهنگی جهت اعزام مهندسین چینی نصب در کنار خریداران میباشد.

قطعات و تجهیزات اروپایی

بسیاری از مشتریان از سالهای قبل ماشین آلات اروپایی خریداری کرده اند و امروز با توجه به محدودیتهای فنی موجود با کمبود تجهیزات اصلی مواجه شدند. اکسترودرپلاس با دارا بودن همکاران و شرکای اروپایی خود این خلا را پر کرده است. تامین و خریداری انواع قطعات و تجهیزات اروپایی استوک و نو از جمله خدمات این مجموعه میباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از موجودی قطعات با بخش فروش و بازرگانی در تماس باشید.

اکسترودرپلاس (پلیمر صنعت پارت) فقط تامین کننده نیست بلکه یک سبک جدیدی در تهیه و فروش قطعات و تجهیزات صنعتی میباشد.

 

اکسترودر پلاس وارد کننده و تامین کننده اجزا و قطعات اکسترودر از DMG و Xmachine و Tairong چین میباشد.