اکسترودر کونیکال

اکسترودر کونیکال
اکسترودر پلاس
اکسترودر کونیکال

اکسترودر کونیکال دوماردون یا اکسترودر دومارپیچ (Double Screw) عمدتا برای تولید محصولات پلیمری پایه پودر پی وی سی مورد استفاده قرار میگیرند. اکسترودر دوماردون به دو دسته عمده اکسترودر مخروطی و اکسترودر پارالل یا موازی تقسیم بندی می شوند. و این نکته نیر قابل توضیح است که اکسترودر دوماردون پارالل نیز خود به دو گروه عمده تقسیم میشوند اول اکسترودر موازی همسوگرد که عمدتا برای تولید گرانول کاربرد دارند و دوم غیر همسوگرد که عملکردی مشابه اکسترودر کونیکال دارد. با توجه به شرایط تولید در ایران و ارائه کالای با کیفیت و ارزان قیمت، اکسترودر کونیکال از محبوبیت بیشتری برخوردار است. در بیشتر صنایع مرتبط با PVC  اکسترودر دومارپیچ کونیکال استفاده میشود. از جمله در تولید پروفیل UPVC، تولید لوله پلیکا یا لوله پیوی سی و لوله UPVC، تولید انواع داکت برق و دیوارپوش پی وی سی مورد استفاده قرار میگیرد.

نام گذاری اکسترودر دوماردون

اکسترودرهای دومارپیچ بر اساس قطر ماردون نامگذاری میشوند. محبوبترین اکسترودرهای مخروطی در ایران اکسترودر CM45، اکسترودر CM55، اکسترودر CM65 و اکسترودر CM80 می باشند. امروزه با توجه به کسترش تمایل به تولید محصولات PVC،اکسترودر کونیکال 92/188 میلیمتر با توجه به خروجی بالا بسیار محبوب و مقرون بصرفه میباشد.
اکسترودر پلاس علاوه بر واردات اکسترودر، ساخت اکسترودر کونیکال در ایران را نیز بطور تخصصی و بنابر سفارش مشتری انجام می دهد. این مجموعه همچنین تامین کننده و نماینده انحصاری اکسترودر از شرکت Tairong چین می باشد، مجموعه اکسترودر پلاس نصب و راه اندازی و گارانتی اکسترودرهای وارداتی تولیدی خود را بطور کامل انجام میدهد.
خدمات پس از فروش را بطور مسمتر ارائه میدهد. محصول نهایی اکسترودر کونیکال شامل انواع دیوارپوش PVC، فوم پی وی سی، تایل سقفی 60 سانت پی وی سی، پروفیل UPVC، گرانول پی وی سی، داکت برق و ترانک PVC و انواع پروفیلهای مهندسی پایه PVC/UPVC و لوله پلیکا یا PVC می باشد.

اکسترودر دوماردون با گارانتی اکسترودرپلاس

  • تامین اکسترودر دومارپیچ 45/90 میلیمتر
  • تهیه اکسترودر دوماردون 55/110 میلیمتر
  • اکسترودر کونیک 65/132 میلیمتر
  • ساخت و واردات اکسترودر مخروطی 80/156 میلیمتر
  • واردات اکسترودر کونیک 92/188 میلیمتر