دستگاه لمینیت چسب سرد یو پی وی سی-بخش دوم

دستگاه لمینیت چسب سرد

دستگاه لمینیت چسب سرد که در بخش پیشین به ابعاد اولیه آن پرداختیم. در این مطلب به معرفی دستگاه لمینیت پروفیل یو پی وی سی، مخزن پرایمر، چسب سرد یا کلد ملت و اهمیت انتخاب دستگاه مناسب برای این فرآیند خواهیم پرداخت. در ادامه معرفی انواع دیگر دستگاه را تکمیل خواهیم نمود تا تولیدکنندگان بتوانند با آگاهی مناسب، دستگاه مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

  • دستگاه لمینیت دوطرفه پروفیل یو پی وی سی

برخی از دستگاه های لمینیت پیشرفته می توانند به طور همزمان هر دوسطح پروفیل را لمینیت نمایند. این روند باعث صرفه جویی در زمان، مواد اولیه و انرژی می شود.با کاهش زمان تحویل، سود دهی تولید کننده افزایش خواهد یافت. این مورد عمدتا در دستگاه های لمینیت چسب گرم حائز اهمیت است.

 

  • دستگاه لمینیت آنلاین

ساخت این دستگاه بسیار خلاقانه بوده است. بدین صورت که پروفیل به محض خروج از اکسترودر یعنی بعد از مراحل خنک کننده یا میز وکیوم، لمینیت می شود. این ویژگی، باعث ایجاد یک قابلیت موثر و کارآمد در خط تولید پروفیل یو پی وی سی گردیده است. در این شرایط، قیمت تمام شده محصول کمتر خواهد بود. زیرا هزینه های حمل و نقل، مدیریت تعداد اپراتورها در خط تولید و کاهش زمان تولید مدیریت و کاهش و حتی خذف می شود. همچنین می توان به صورت همزمان، هر دوطرف پروفیل را لمینیت نمود.

  • دستگاه لمینیت چسب سرد

دستگاه روکش زن چسب سرد پنل و پروفیل upvc  با عرضهای متفاوت یک قابلیت بسیار کاربردی است. تکنولوژی دستگاههای چسب سرد که در ایران بسیار محبوب و کاربردی است این امکان را تولید کننده میدهد که بتواند از پروفیل های با کیفیت با هزینه کمتر درطراحی داخلی منازل استفاده نماید. محصول نهایی با این سیستم بسیار مستحکم زیبا، سطحی یکنواخت و کیفیت بالا خواهد داشت.

لازم بذکر است که دستگاه روکش چسب سرد دارای مجموعه ای از تجهیزات می باشد. این تجهیزات، باعث افزایش علمکرد دستگاه و کیفیت بالاتر محصول نهایی شده است. این امر، کار اپراتور را ساده تر می نماید. مخزن چسب سرد یا کلد ملت، سیستم پرایمر زن، لامپ گرم کننده و غلطک ها، لیبل زن و تجهیزات دیگر، با ایجاد امکانات متفاوت، باعث تطبیق دستگاه لمینیت با نیازهای تولیدکنندگان می شود.

در انتخاب دستگاه، ضروری است که در کنار قابلیتهای تولید، به ظرفیت و ویژگی ها و خدمات پس از فروش، و امکان ارائه قطعات و غلطکهای مورد نیاز در آینده نیز توجه داشت.

اکسترودر پلاس
مقالات مرتبط

مقالات مرتبط اکسترودر پلاس

دیوارپوش پلی استایرن چیست؟

اکسترودر پلاس 20 تیر 1403
0

دیوارپوش پلی استایرن، مقدمه دیوارپوش PS یا پلی استایرن، امروزه بسیار محبوب است. استفاده از

مطالعه مطلب
اخبار صنعتی

ترمووال

اکسترودر پلاس 19 تیر 1403
0

ترمووال و استفاده از آن در صنعت دکوراسیون فضاهای داخل و خارج از ساختمان، امروزه

مطالعه مطلب
اخبار صنعتی

نوارلبه پی وی سی رنگی

اکسترودر پلاس 18 تیر 1403
0

نوارلبه پی وی سی رنگی موضوع مطلب این قسمت است. مقالات پیشین به دستگاههای لازم

مطالعه مطلب
اخبار صنعتی

تولید نوار لبه pvc چگونه عمل می کند؟

اکسترودر پلاس 17 تیر 1403
0

تولید نوار لبه pvc و مشکلات تولید را در این مقاله بررسی میکنیم. در رقابت

مطالعه مطلب
اخبار صنعتی

لوله PVC فاضلابی

اکسترودر پلاس 13 تیر 1403
0

لوله PVC فاضلابی، سیستم لوله کشی دفع پسماند و جزئیات دیگر لوله PVC یکی از

مطالعه مطلب
اخبار صنعتی
اکسترودر پلاس
نظرات مقاله

نظرات کاربران درباره این مقاله