تولید نوار لبه PVC، تولیدی که این روزها پرسود است

تولید نوار لبه pvc

تولید نوارلبه PVC و دلایل سودآوری تولید آن؟

نوار لبه PVC امروزه در تولید لوازم و تجهیزات mdf برای پوشاندن لبه ورق mdf و فوم پی وی سی استفاده میشود و باعث تسهیل کار تولیدکنندگان مصنوعات چوبی و کابینت، نصابان و مصرف کنندگان شده است. در این نوشته سعی بر این است جزئیات فراوانی در مورد ماشین آلات تولید نوار لبه pvc و یا نوار چسبان پی وی سی را تشریح نماییم. تولید کنندگان، تامین کنندگان، صنعت مبلمان، صنعت کابینت، طراحی داخلی و بسیاری دیگر از مصرف کنندگان دایمی نوار لبه pvc هستند. به دلیل تنوع جامعه ی مصرف کنندگان، مصرف نوارلبه از یک رول تا صدها رول، از خرده فروشی تا تولید با حجم بالا، متفاوت است.

نوار لبه PVC  محصولی بسیار انعطاف پذیر است:

نوار لبه طیف گسترده ای از رنگ ها، ضخامت ها، عرض ها را دارد. طرح چوب، برجسته سازی یا امباسینگ، نازک، ضخیم، ترانسپرنت و گزینه های دیگر نشان دهنده تنوع نوار لبه پی وی سی است. ضخامت آن از 0.8 تا 3 میلی متر متفاوت است. نوار لبه هم در پروژه های کوچک و هم در مگاپروژه ها استفاده می شود. عرضهای نوار لبه بنا بر استفاده در هر ضخامت ورقی متفاوت است. نوارهای با عرض 22 میلیمتر را بیشتر به گشورهای افغانستان و عراق صادر میکنند.

تطابق رنگ نوار لبه با ورق mdf بسیار حائز اهمیت است از همین رو میتوان برای تولید این نوع نوارها از پرینتر استفاده کرد. در کارهای مونتاژ چسب داغ برای نوار لبه توصیه می شود. همچنین استفاده از پرایمر در تولید نوار لبه pvc برای مونتاژ بهتر توصیه میشود و  در بیشتر کارها بسیار موثر و کارآمد است. چه تولید کننده باشید چه مصرف کننده، فراموش نکنید که نوارلبه PVC باید ساده و آسان نصب شود. کلیه ی سایزها و طرحها، باید به راحتی قابل نصب باشد.

در بازار امروز، همانگونه که می دانیم، تولید مصنوعات بر پایه mdf و فوم پی وی سی رشد روز افزون داشته است. موارد ذکر شده به همراه سایر آیتم هایی که در منازل و همچنین محیط های صنعتی و اداری استفاده می شود، تولید نوار لبه را تبدیل به بیزینسی پرسود کرده است.

تمایل به سرمایه گذاری در تولید نوار لبه PVC روز به روز بیشتر می شود. از این رو، سرمایه گذاران اقتصادی در بیشتر کشورها، به این سمت تمایل زیادی پیدا کرده اند. نوار لبه پی وی سی را میتوان امروز بهترین گزینه صادراتی از ایران در نظر گرفت.

 

اکسترودر پلاس
مقالات مرتبط

مقالات مرتبط اکسترودر پلاس

دیوارپوش پلی استایرن چیست؟

اکسترودر پلاس 20 تیر 1403
0

دیوارپوش پلی استایرن، مقدمه دیوارپوش PS یا پلی استایرن، امروزه بسیار محبوب است. استفاده از

مطالعه مطلب
اخبار صنعتی

ترمووال

اکسترودر پلاس 19 تیر 1403
0

ترمووال و استفاده از آن در صنعت دکوراسیون فضاهای داخل و خارج از ساختمان، امروزه

مطالعه مطلب
اخبار صنعتی

نوارلبه پی وی سی رنگی

اکسترودر پلاس 18 تیر 1403
0

نوارلبه پی وی سی رنگی موضوع مطلب این قسمت است. مقالات پیشین به دستگاههای لازم

مطالعه مطلب
اخبار صنعتی

تولید نوار لبه pvc چگونه عمل می کند؟

اکسترودر پلاس 17 تیر 1403
0

تولید نوار لبه pvc و مشکلات تولید را در این مقاله بررسی میکنیم. در رقابت

مطالعه مطلب
اخبار صنعتی

لوله PVC فاضلابی

اکسترودر پلاس 13 تیر 1403
0

لوله PVC فاضلابی، سیستم لوله کشی دفع پسماند و جزئیات دیگر لوله PVC یکی از

مطالعه مطلب
اخبار صنعتی
اکسترودر پلاس
نظرات مقاله

نظرات کاربران درباره این مقاله