میکسرPVC

میکسرPVC مهمترین بخش فرآیند تولید محصولات بر پایه پی وی سی میباشد. میکسرPVC در فرآیند تولید بعنوان پیش آماده کننده مواد اولیه عمل میکنند. میکسر بطور کلی شامل سه نوع عمده هستند دسته اول میکسر معمولی یا مخلوط کننده که عمده کارآیی آنها در تولید محصولات پایه گرانول پلی اتیلن و گرانول پلی پروپیلن می باشند. دسته دوم میکسر گرم توربو و آرام گرد هستند که این دسته نیز برای محصولات پایه گرانول کاربرد دارند و طیف بیشتری را در بر میگیرند. دسته سوم میکسر PVC گرم و سرد هستند که بیشترین و مهمترین مصرف آنها در صنعت پی وی سی می باشد.

میکسرPVC

میکسرها بر اساس حجم مخازن و خروجی متناسب طبقه بندی میشوند. کیفیت میکسرها از جهت کارایی که دارند بسیار حائز اهمیت است. بیشتر میکسرهای پلیمری بر پایه پودر مانند PVC دوجداره میباشند. جداره داخلی و تیغه های میکسر میبایست از استیل نگیر باشد. کیفیت این قسمت در هر دو مخزن گرم و سرد بر کیفیت تولید و بهتر همگن شدن مواد اولیه تاثیرگذار است. امروزه بیشتر میکسرهای گرم و میکسرPVC را با کنترلر PLC میسازند که در کاربری و مصرف انرژی تاثیر بسیاری دارد. مدلهای قدیمیتر که به دوسرعته مشهور هستند مصرف برق بیشتری دارند و در استارت اولیه برای کل مجموعه تولید مشکل میکنند.

اکسترودر پلاس در زمینه ساخت و واردات انواع میکسر های PVC و میکسر گرم پلیمری فعالیت می کند. محصولات ما به شرح ذیل می باشد:

  • واردات میکسر گرم و سرد پی وی سی ۳۰۰/۶۰۰ لیتر و میکسرpvc گرم و سرد ۵۰۰/۱۰۰۰ از کشور چین
  • تامین و ساخت میکسر گرم توربو جهت تولید انواع مستربچ و مواد پایه گرانول پلیمری
  • تهیه میکسر PVC گرم و سرد ۳۰۰/۶۰۰ لیتر از کشور چین
  • ساخت میکسر پی وی سی گرم و سرد ۵۰۰/۱۰۰۰ لیتر
  • فروش میکسر پلی اتیلن/ میکسر پلی پروپیلن / توربو میکسر چینی گرم

مجموعه اکسترودر پلاس کلیه ماشین آلات خود را با گارانتی ارائه میکند

میکسر

اکسترودر پلاس