ساخت اکسترودر

ساخت اکسترودر دوماردون و اکسترودر تک ماردون یکی دیگر از محصولات مجموعه اکسترودرپلاس میباشد. از سالها قبل در کنار واردات ماشین آلات و قطعات اکسترودر از شرکتهای معتبر چینی و اروپایی و خط تولید، مشغول به طراحی و ساخت انواع اکسترودرها و خط تولید پی وی سی نیز بوده ایم.

قیمت و کیفیت و بازدهی و خدمات پس از فروش اکسترودر دوماردون مسئله بسیار مهمی برای مشتریان ایرانی میباشد. مجموعه اکسترودر پلاس با توجه به این مهم اکسترودر و میکسرهای خود را کاملا بومبی سازی کرده و نسبت به کیفیت آن بسیار حساس می باشد. در زیر به تاریخچه و کیفیت لوازم اکسترودرهای تولیدی خود اشاره می شود:

ساخت اکسترودر:

اکسترودر کونیکال تولید دیوارپوش پی وی سی، اکسترودر دوماردون پروفیل UPVC، اکسترودر دومارپیچ لوله PVC  یا لوله پلیکا از محصولات تخصصی این مجموعه میباشد. همچنین ساخت و طراحی انواع خط تولید پروفیل در و پنجره UPVC، خط تولید دیوارپوش PVC،خط تولید لوله پلیکا، خط تولید پنل درب UPVC را نیز در کارنامه خود دارد. از دیرباز ساخت خط تولید بسیاری از ماشین آلات صنعتی در ایران مرسوم بوده است.خطوط تولید محصولات پی وی سی نیز از قاعده مستثنی نبوده است. اکسترودر پلاس فیدار تمام تلاش خود را در راستای دو اصل قرار داده است کیفیت ماشین آلات و قیمت اقتصادی آن.

تاریخچه:

عمر اولین اکسترودرهای تولید ایران را میتوان در سالهای دهه ۵۰ شمسی جستجو کرد. رشد اقتصادی و روابط نزدیک با اروپا و اتصال به بازارهای آزاد تقاضا خرید را بیشتر کرد.

ساخت و تولید اکسترودر دوماردون در سالهای اخیر بیشتر شده است. حال این سئوال مطرح میشود که تفاوت ماشین آلات و اختلاف قیمت بین آنها از کجا نشات میگیرد.

مجموعه اکسترودرپلاس کلیه اکسترودرها و خطوط تولید خود را با نصب، راه اندازی و خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر ارائه میکند.

مجموعه اکسترودر پلاس کلیه قطعات اصلی اکسترودر را از معتبرترین تامین کنندگان چین تهیه میکند. سیلندر و مارپیچ و گیربکس را از شرکت همکار خود DMG تامین میکند. قطعات مکانیکی و الکتریکی و برقی خود را از مشهورترین برندهای چین تهیه میکند. اکسترودرها با طراحی انحصاری در ایران تولید میشود. کلیه نرم افزارها PLC بومی سازی و طراحی داخل میباشد. این امر به کاربر امکان میدهد به راحتی با دستگاه و خط تولید اکسترودرپلاس کار کند.

ساخت اکسترودر

اکسترودر پلاس