ساخت اکسترودر

ساخت اکسترودر دوماردون و اکسترودر تک ماردون یکی دیگر از محصولات مجموعه اکسترودرپلاس میباشد. از سالها قبل در کنار واردات لوازم و قطعات اکسترودر از شرکتهای معتبر چینی و اروپایی و خط تولید، مشغول به طراحی و ساخت انواع اکسترودرها و خط تولید پی وی سی نیز بوده است. قیمت اکسترودر دوماردون مسئله بسیار مهمی برای مشتری میباشد. که در زیر به تعدادی از آنها اشاره می شود:

ساخت اکسترودر:

اکسترودر کونیکال تولید دیوارپوش پی وی سی، اکسترودر دوماردون پروفیل UPVC، اکسترودر دومارپیچ لوله PVC  و لوله پلیکا از محصولات تخصصی این مجموعه میباشد. همچنی ساخت و طراحی انواع خط تولید پروفیل در و پنجره UPVC، خط تولید دیوارپوش PVC،خط تولید لوله پلیکا، خط تولید پنل در UPVC را نیز انجام در کارنامه خود دارد. از دیرباز ساخت خط تولید بسیاری از ماشین آلات صنعتی در ایران مرسوم بوده است.خطوط تولید محصولات پلیمری نیز از قاعده مستثنی نبوده است.

تاریخچه:

عمر اولین اکسترودرهای تولید ایران را میتوان در سالهای دهه ۵۰ شمسی جستجو کرد. رشد اقتصادی و روابط نزدیک با اروپا و اتصال به بازارهای آزاد تقاضا  خرید را بیشتر کرد. تولید اکسترودر دوماردون در سالهای اخیر بیشتر شده است. حال این سئوال مطرح میشود که تفاوت ماشین آلات و اختلاف قیمت بین آنها از کجا نشات میگیرد.

مجموعه اکسترودرپلاس کلیه اکسترودرها و خطوط تولید خو را با نصب، راه اندازی و خدمات پس از فروش ارائه میکند.

مجموعه اکسترودر پلاس کلیه قطعات اصلی اکسترودر را از معتبرترین تامین کنندگان چین تهیه میکند. سیلندر و مارپیچ و گیربکس را از شرکت همکار خود DMG تامین میکند. قطعات مکانیکی و الکتریکی و برقی خود را از مشهورترین برندهای چین از طریق شرکت Tirong چین تهیه کرده و با طراحی انحصاری در ایران تولید میکند. کلیه نرم افزارها و برنامه بومی سازی و تولید داخل میباشد. این امر به کاربر امکان میدهد به راحتی با دستگاه و خط تولید کار کند.

ساخت اکسترودر

اکسترودر پلاس