دستگاه لمینیت

دستگاه لمینیت:

دستگاه لمینیت بعنوان یک دستگاه جانبی در کارخانه های تولید محصولات پلیمری و چوب پلاست مورد استفاده قرار میگیرد. عمده کارایی این دستگاهها در روکش کردن محصولات تولیدی است. امروزه با توجه به اصل زیبایی شناسی در معماری و علاقه مصرف کننده به تنوع در کنار کیفیت، دستگاههای روکش زن یا رپینگ از استقبال خوبی برخوردار است. با گسترش استفاده از پنجره هلی UPVC و به تبع آن پروفیل یو پی وی سی، محبوبیت روکش و لمینیت بیشتر شده است. دستگاههای چسب گرم که در زیر بیشتر در مورد آن صحبت میکنیم، عملکرد فوق العاده ای در تولید پروفیل لمینیت UPVC دارند. علاوه بر اینکه ارزش افزوده زیادی برای تولید کننده ایجا میکنند به زیبایی نما و داخل ساختمان هم کمک بسزایی میکنند.

دستگاههای لمینیت شامل دو نوع عمده هستند دستگاهای آنلاین یا داخل خط و دستگاههای آفلاین یا خارج خط که بنابر نوع تولید محصول نهایی تعیین میشود. دستگاه آنلاین بیشتر برای محولاتی مانند انواع کفپوش PVC و دیوارپوش PVC و غیره استفاده میشود.

که یا اقتصادی تر بوده یا مانند کفپوش جزو خط تولید خریداری میشوند. دستگاه لمینت آفلاین برای طیف گسترده تری از محصولات کارایی دارد. این دستگاهها از جهت نوع مصرف چسب هم به دو گروه عمده تقسیم میشوند.

دستگاه لمینیت چسب سرد یا Cold Melt که بعلت ارزانتر بودن و راحتتر بودن مصرف از محبوبیت زیادی برخوردارند. دستگاههای چسب گرم یا Hot Melt دستگاهی با کارایی بهتر و بروزتر است و بیشتر برای محصولات با کیفیت تر مانند پروفیل UPVC استفاده میشود.

دستگاه برش:

دستگاه برش یا رول بر یک دستگاه مهم و جدایی ناپذیر دستگاه لمینیت است که برای برش رول لمینیت به اندازه دلخواه بکار میرود.

اکسترودر پلاس تامین کننده دستگاهcold melt برای دیوارپوش پی وی سی، محصولات چوب پلاست، انواع داکت و ترانک پی وی سی و انواع محصولات پلیمری اکسترودری است که در دو نوع آنلاین و آفلاین ارائه میشود. همچنین ارائه کننده دستگاهhot melt برای پروفیل UPVC نیز میباشد .

دستگاه لمینیت

اکسترودر پلاس