خط تولید چوب پلاست

خط تولید چوب پلاست یا WPC، محصولات چوب پلاست امروزه جزو یکی از پرکاربردترین ملزومات صنعت ساختمان است. از محصولات چوب پلاست در کابینت سازی یا صفحه کابینت، نماسازی یا دک نما، کف سازی بیرونی و داخلی یا کفپوش WPC و انواع دیوارپوشها، روف گاردن با پروفیلهای چوب پلاست، درهای ضد آب و انواع صفحات جایگزین MDF استفاده میشود.

اکسترودر خط تولید چوب پلاست:

اکسترودر چوب پلاست کاملا شبیه اکسترودر پی وی سی میباشد. پروفیل و صفحات چوب پلاست با اکسترودر کونیکال و پایین خطی به همراه میکسر گرم و سرد WPC تولید میشود. تولیدکنندگان ایرانی تولید چوب پلاست را بومی سازی کردند. تولیدی بسیار آسان و بهینه با قیمت تمام شده بسیار مقرون بصرفه است. برای مقاطعی مانند در WPC و یا صفحه کابینت میز وکیوم و کشنده و اره مورد نیاز میشود. این امر باعث تولید کم ضایعات تر و سودآورتر میشود. این محصول را میتوان به راحتی در زمره محصولات دوستدار محیط زیست دانست که از اتلاف چوب طبیعی بشدت جلوگیری میکند.

مواد اولیه تولید چوب پلاست:

پی وی سی و پلی اتیلن عمده ترین پلیمر مورد استفاده در فرمول چوب پلاست است که به همراه پر کننده هایی مانند کربنات کلسیم و افزودنی های دیگر به همراه مهمترین ماده اولیه این فرمول یعنی ضایعات چوبی تشکیل انواع محصولات چوب پلاست را میدهند. درصد استفاده از ضایعات چوب در محصولات مختلف کاملا متغیر است.

ماشین آلات تولید WPC:

  • اکسترودر کونیکال CM65 / اکسترودر کونیکال CM80
  • پایین خطی با عرض مورد نیاز محصول تولید (از ۱۰۰ میلیمتر تا ۱۵۰۰ میلیمتر) شامل: میز وکیوم، کشنده و اره، بارانداز
  • میکسر سرد و گرم ۵۰۰/۱۰۰۰ لیتر WPC
  • قالب چوب پلاست با طرح و شکل دلخواه و مورد نیاز
  • موادکش چوب پلاست

اکسترودرپلاس کلیه ماشین آلات WPC را از کشور چین وارد کرده گارانتی و نصب را در ایران انجام میدهد، همچنین کلیه این تجهیزات و خط تولید چوب پلاست را در ایران نیز تولید می کند.

خط تولید چوب پلاست

اکستودرپلاس