خط تولید دیوارپوش PVC

خط تولید دیوارپوش PVC، دیوارپوش پی وی سی یا پانل پی وی سی پرکاربردترین مصنوعات تزیینی پلاستیک در صنعت ساختمان است، دیوارپوشها به علت سبکی و ضد رطوبت بودن بهترین انتخاب در پوشش تزیینی دیوارها و سقف کاذب سرویسهای بهداشتی هستند. ایران را  میتوان تنها تولیدکننده دیوارپوش پی وی سی در منطقه دانست و این مهم به علت وجود چهار پتروشیمی تولید پودر PVC و وجود معادن بیشمار کربنات کلسیم در ایران می باشد.

تولید ساده و فرمول تولید دیوارپوش در ایران اقتصادی و بهینه میباشد. دیوارپوش را به مهمترین صادرات محصولات پی وی سی تبدیل کرده است. دیوارپوش پی وی سی ۳۰ سانتیمتر و پانل ۲۰  و ۲۵ سانتیمتر PVC ار انواع این تولیدات میباشد. دیوارپوشهای پی وی سی در انواع مختلف تولید می شود که شامل پانل دیوارپوش با روکش هات استمپ، پانل پی وی سی براق UV و دیوارپوش مات سفید و دیوارپوش با پوشش فیلم پی وی سی یا لمینیت میباشد.

فرمول دیوارپوش پی وی سی:

دیوارپوش پی وی سی همانطور که از اسمش پیدا است. از پودر پی وی سی S65 به عنوان ماده اصلی و کربنات کلسیم بعنوان پرکننده استفاده میشود.  استابیلایزر مخصوص دیوارپوش و پودر رنگ و تیتان استفاده میشود. برای روکش ار لمینیت پی وی سی و هات استمت و لاک UV استفاده می شود. کلیه موارد ذکر شده در ایران تولید می شود، این مواد به سهولت قابل دسترسی هستند.

ماشین آلات تولید دیوارپوش پی وی سی:

خط تولید دیوارپوش PVC

  1. اکسترودر CM65 کونیکال، میز وکیوم ۶ متر، کشنده و اره، میز بارانداز که کلیه این تجهیزات به خط تولید معروف است.
  2. قالب دیوارپوش پی وی سی در عرضهای ۲۰ سانتیمتر، ۲۵ سانتیمتر، ۳۰ سانتیمتر
  3. موادکش پودر PVC
  4. میکسر گرم و سرد پی وی سی ۳۰۰/۶۰۰ لیتر یا میکسر پی وی سی ۵۰۰/۱۰۰۰ لیتر
  5.  لمینت آفلاین و دستگاه برش روکش
  6. هات استمپ آنلاین
  7. دستگاه UV آفلاین
  8. آسیاب پی وی سی
  9. پودرکن PVC

اکسترودرپلاس کلیه تجهیزات تولید دیوارپوش پی وی سی را در ایران ساخته و یا از چین وارد میکند. نصب و راه اندازی خط تولید دیوارپوش PVC از دیگر خدمات این مجموعه است.

خط تولید دیوارپوش

اکسترودر پلاس