خط تولید دیوارپوش PVC

خط تولید دیوارپوش PVC، دیوارپوش PVC یا پانل پی وی سی پرکاربردترین مصنوعات تزیینی پلاستیک در صنعت ساختمان است، دیوارپوشها به علت سبکی و ضد رطوبت بودن بهترین انتخاب در پوشش تزیینی دیوارها و سقف کاذب سرویسهای بهداشتی هستند. ایران تنها تولیدکننده دیوارپوش پی وی سی در منطقه است و این مهم به علت وجود تولید پودر PVC و وجود معادن بیشمار کربنات کلسیم در ایران می باشد.

تولید ساده و فرمول اقتصادی ایران را به مهمترین صادر کننده دیوارپوش پی وی سی ۳۰ سانتیمتر و پانل ۲۰ سانتیمتر PVC تبدیل کرده است. دیوارپوشهای پی وی سی در انواع مختلف تولید می شود که شامل پانل دیوارپوش با روکش هات استمپ، پانل پی وی سی براق UV و دیوارپوش مات سفید و دیوارپوش با پوشش فیلم پی وی سی یا لمینیت میباشد.

فرمول دیوارپوش پی وی سی:

دیوارپوش پی وی سی همانطور که از اسمش پیدا است. از پودر پی وی سی S65 به عنوان ماده اصلی و کربنات کلسیم بعنوان پرکننده استفاده میشود.  استابیلایزر مخصوص دیوارپوش و پودر رنگ یا تیتان استفاده میشود. برای روکش ار لمینیت پی وی سی و هات استمت و لاک UV استفاده می شود. کلیه موارد ذکر شده در ایران تولید می شود، این مواد  به سهولت قابل دسترسی هستند.

ماشین آلات تولید دیوارپوش پی وی سی:

خط تولید دیوارپوش PVC

  1. اکسترودر CM65 کونیکال، میز وکیوم ۶ متر، کشنده و اره، میز بارانداز که کلیه این تجهیزات به خط تولید معروف است.
  2. قالب دیوارپوش پی وی سی در عرضهای ۲۰ سانتیمتر، ۲۵ سانتیمتر، ۳۰ سانتیمتر
  3. موادکش پودر PVC
  4. میکسر سرد و گرم پی وی سی ۳۰۰/۶۰۰ لیتر یا میکسر پی وی سی ۵۰۰/۱۰۰۰ لیتر
  5.  لمینت آفلاین و دستگاه برش روکش
  6. هات استمپ آنلاین
  7. دستگاه UV
  8. آسیاب پی وی سی
  9. پودرکن PVC

اکسترودرپلاس کلیه تجهیزات تولید دیوارپوش پی وی سی را در ایران ساخته و یا از چین وارد میکند.

خط تولید دیوارپوش

اکسترودر پلاس